Interphone Sync70 Essential Smart Display Apple Carplay/Android Auto
SYNC70 ESSENTIAL – Tehokas ja kirkas 7" Smart Display motoristeille
SYNC70 ESSENTIAL yhdistää 7-tuumaisen erittäin kirkkaan ja laajakuvaisen näytön, joka takaa vertaansa vailla olevan näkyvyyden kaikissa olosuhteissa, sekä nopean suorituskyvyn tehokkaan prosessorin ansiosta. Helpon asennuksen ja käytön ansiosta se on huippuluokan ja suorituskykyinen ratkaisu jokaiselle motoristille.
Suunniteltu motoristeille, jotka vaativat parasta
SYNC70 ESSENTIAL tarjoaa parhaan mahdollisen näyttöteknologian, yhdistäen yksinkertaisuuden ja luotettavuuden jokaiselle matkalle.
✔ Saumaton CarPlay/Android Auto -navigointi
✔ 7” erittäin kirkas näyttö – täydellinen näkyvyys kaikissa sääolosuhteissa
✔ Tehokas prosessori – nopea ja luotettava suorituskyky
✔ Älypuhelinintegraatio – helppo hallinta puheluille ja musiikille
✔ Kompakti, mutta huippuluokan toiminnallisuus
Suunniteltu motoristeille, jotka arvostavat yksinkertaisuutta, tehokkuutta ja huippulaatua!
Pääominaisuudet:
✔ 7-tuumainen IPS-kosketusnäyttö – erittäin kirkas, suurikokoinen ja korkean kontrastin näyttö takaa erittäin hyvän näkyvyyden kaikissa olosuhteissa. Mukana "anti rain drops activation" -teknologia, joka estää sadepisaroiden vaikutuksen kosketusnäyttöön.
✔ CarPlay & Android Auto -yhteensopivuus – saumaton integrointi ja kaikkien älypuhelinsovellusten hallinta suoraan näytöltä.
✔ Helppo asennus – Quiklox-kiinnitysjärjestelmä mahdollistaa helpon ja nopean kiinnityksen mihin tahansa moottoripyörään. Näyttö on myös helposti irrotettavissa ja kiinnitettävissä.
✔ GPS-näyttö – Lisätty kojelautanäyttö, joka näyttää nopeuden, suunnan, kierrosluvun sekä rengaspaineen lukemat ja hälytykset.
✔ Joustava virtalähde – Laitetta voidaan käyttää moottoripyörän USB-portista tai suoraan 12V-virtalähteestä.
Tekniset tiedot:
7” IPS-kapasitiivinen kosketusnäyttö
Bluetooth + Wi-Fi 2,4/5 GHz, yhteensopiva Apple CarPlayn ja Android Auton kanssa
IP66-vesitiiviys
12V DC / USB-virransyöttö (Type-C, mukana kaapeli)
Quiklox-kiinnitysjärjestelmä
Sisäänrakennettu GPS-moduuli nopeus- ja kierroslukutiedolle (ei navigointiin)
Käyttölämpötila: -20°C – +70°C
Pakkauksen sisältö:
📦 SYNC70 ESSENTIAL -laitteisto
📦 Quiklox-ohjaustangon kiinnityssarja
📦 Pääliitäntäkaapeli
📦 12V virtalähteen sovitin ja kaapeli
📦 USB-A-virtakaapeli
📦 USB-C-virtakaapeli
📦 Käyttöohje
Lisävarusteet (myydään erikseen):
Etukamera ja takakamera (johdolliset)
Etu- ja takarenkaan TPMS-langattomat sensorit
Täydellinen ratkaisu moottoripyöräilijöille, jotka haluavat yhdistää suorituskyvyn, turvallisuuden ja helppokäyttöisyyden!