Interphone Sync70 Smart Display Apple Carplay/Android Auto
SYNC70 – Huippuluokan Interphone Smart Display
SYNC70 on markkinoiden edistyksellisin Interphone Smart Display, suunniteltu vaativille motoristeille. Sen 7-tuumainen, erittäin näkyvä näyttö yhdistää huipputeknologian ja turvallisuusominaisuudet, kuten kahden kameran tallennuksen, kuolleen kulman tunnistuksen ja rengaspaineiden valvontajärjestelmän (TPMS), tehden siitä täydellisen matkakumppanin moottoripyöräilyyn.
Kohderyhmä
SYNC70 on suunnattu kokeneille motoristeille, jotka arvostavat laadukkaita tuotteita ja ovat valmiita investoimaan turvallisuusominaisuuksiin ja edistyneeseen teknologiaan.
Ominaisuudet
✔ Yksinkertainen ja selkeä navigointi – Apple CarPlay / Android Auto -yhteensopiva
✔ Kirkas ja selkeä näyttö – erinomainen näkyvyys kaikissa sääolosuhteissa
✔ Älypuhelinintegraatio – puheluiden ja musiikin hallinta
✔ Turvallisuusominaisuudet – kaksoiskamera ja kuolleen kulman tunnistus lisäävät ajoturvallisuutta
Tekniset edut
Parempi näytön kirkkaus ja selkeys
Quiklox-kiinnitys – joustava, kätevä ja luotettava
Nopea ja vakaa suorituskyky – reagoiva käyttöliittymä ja luotettava yhteys
Näyttö ja toiminnallisuus
✔ 7-tuumainen IPS-kosketusnäyttö – erittäin kirkas, suurikokoinen ja korkean kontrastin näyttö takaa erinomaisen näkyvyyden kaikissa olosuhteissa. Mukana "anti rain drops activation" -teknologia, joka estää sadepisaroiden vaikutuksen kosketusnäyttöön.
✔ CarPlay & Android Auto -yhteensopivuus – saumaton integrointi ja kaikkien älypuhelinsovellusten hallinta suoraan näytöltä.
✔ Quiklox-kiinnitysjärjestelmä – sopii kaikkiin moottoripyöriin ja mahdollistaa näytön nopean lukituksen ja irrottamisen.
✔ BSD (Blind Spot Detection) -kuolleen kulman tunnistus – varoittaa ajajaa näytöllä näkyvillä punaisilla hälytysmerkeillä, jos takakamera havaitsee ajoneuvoja moottoripyörän kuolleessa kulmassa.
✔ DCR (Dual Camera Recording) -kahden kameran tallennus – etu- ja takakamerat (1080P-laatu) tallentavat jatkuvasti ympärillä tapahtuvaa liikennettä.
✔ Split screen -tila – näytön voi jakaa näyttämään takakameran kuvaa yhdessä muiden toimintojen, kuten GPS-sovelluksen, musiikin tai kierroslukumittarin kanssa.
✔ TPMS (Tire Pressure Monitoring System) -rengaspaineen valvonta – reaaliaikainen lukema ja hälytys optimaalisesta rengaspaineesta paremman hallinnan ja turvallisuuden takaamiseksi.
✔ GPS-näyttö – lisätty kojelautanäyttö näyttää nopeuden, suunnan, kierrosluvun ja rengaspaineen hälytykset.
Tekniset tiedot
7" IPS-kapasitiivinen kosketusnäyttö
Bluetooth + Wi-Fi 2,4/5 GHz, yhteensopiva Apple CarPlayn ja Android Auton kanssa
IP66-vesitiiviys
12V DC / USB-virransyöttö (Type-C, mukana kaapeli)
Quiklox-kiinnitysjärjestelmä
Sisäänrakennettu GPS-moduuli nopeus- ja kierroslukutiedolle (ei navigointiin)
Etukamera ja takakamera (1080P-laatu)
Jatkuva tallennus SD-kortille (ei sisälly, minimivaatimus Class 10, tukee max. 256GB)
Langattomat TPMS-rengaspainesensorit, mukana nappiparistot
Käyttölämpötila: -20°C – +70°C
Pakkauksen sisältö
📦 SYNC70-laitteisto
📦 Quiklox-ohjaustangon kiinnityssarja
📦 Etukamera ja takakamera (johdolliset)
📦 Pääliitäntäkaapeli
📦 12V virtalähteen sovitin ja kaapeli
📦 USB-A-virtakaapeli
📦 USB-C-virtakaapeli
📦 Etu- ja takarenkaan TPMS-langattomat sensorit
📦 Käyttöohje
Täydellinen ratkaisu moottoripyöräilijöille, jotka arvostavat turvallisuutta, suorituskykyä ja helppokäyttöisyyttä!